RS800CX PTE10

RS800CX PTE10

Treeningkompuuter Polar RS800CX Pro Training Edition annab Teile efektiivselt treenimiseks ja isiklike tipptulemuste püstitamiseks kõik vajaliku – sealjuures ei pea muretsema, et rekordid jäävad üles märkimata – RS800CX PTE hoolitseb teie saavutuste püsiva salvestamise eest. Pole tähtis, kas Teie lemmikspordialaks on jooksmine, jalgrattasõit või harrastate multisporti – Polari abil saate oma treeningutest võtta maksimumi.
Lisaks kiiruse ja vahemaa andmetele võimaldab RS800CX PTE salvestada GPS anduri (saadaval lisavarustusena) abil asukoha. Asukoha andmed saab üle kanda Polar ProTrainer 5 tarkvarasse ning läbitud teekonda on võimalik näha kaardilt. Teekonna jälgimisega seotud informatsiooni on võimalik jagada ka teistega.
RS800CX PTE võimaldab edukalt kombineerida erinevaid treeninguid ja analüüsida kogutud infot. Näiteks saab salvestada jooksutreeningu ja jalgrattatreeningu summaarsed andmed.
Tähis PTE mudeli juures tähendab seda, et tegemist on piiratud koguses toodetud seeriaga, millest iga treeningkompuuter on tähistatud individuaalse lasergraveeritud ID numbriga. Samuti on komplektis lisaks tavapärasele RS800CX komplektsusele jalgratta kiiruseandur ja väntamissageduse andur.

Põhikomplekti kuuluvad:
Polar RS800CX treeningkompuuter
Polar W.I.N.D. WearLink® vöö koos anduriga
Polar IrDA USB adapter
Polar CS kiiruseandur W.I.N.D.
Polar CS väntamissageduse andur W.I.N.D.
Universaalne rattakinnitus
Polar ProTrainer 5 tarkvara
Kasutusjuhend

SetUp
Veebilehe sisu on õigustega kaitstud ©